HIZLI OKUMA EĞİTİMİ

Hızlı okumak ve okuduklarınızı daha iyi anlamak mı istiyorsunuz? Odaklanarak zaman kazanmak, ihtiyaç duyduğunuzda ‘hızlı da okuyabilmek için’ küçük bir çaba ve az bir zaman yeterlidir. İhtiyaçlarınıza ve size özel hızlı okuma eğitimlerimize katılarak, hayattan alacaklarınızı maksimize edeceksiniz.

Bize Yazın

Hızlı Okuma Kursu

Sınavlara Yönelik Hızlı Okuma

LGS, YKS, AYT, TYT, ALES gibi sınavlara hazırlık sürecinde hızlı okuma, dikkat, odaklanma, zamanı verimli kullanma çok önemlidir. Hızlı okuma eğitimi ile tam bu süreçte en büyük destekçiniz olacağız. Netleriniz artacak, hedefinize kolayca ulaşacaksınız.

Mesleki ve Kurumsal Hızlı Okuma​

Hâkim, savcı, avukat, doktor, öğretmen ve tüm iş insanları HAKE hızlı okuma ile gelişmeleri yakından takip edebilirler. Bilgiler hızla artarken onlara ulaşma becerinizi hızlı okuma eğitimi ile sağlayın. Kişisel ve kurumsal gelişimde hızlı okuma nirengi noktasıdır. ​

Revize Hızlı Okuma Eğitimi​

Daha önce herhangi bir zamanda aldığınız eğitimi güncelleyerek daha iyisini yapabilirsiniz. Hızlı okuma eğitimleri özellikle önemli sınav süreçlerinde güncellenmelidir. 4. Sınıfta okuma hızınızı 120 iken hızlı okuma eğitimi ile 240 kelimeye; 7. Sınıfta revize eğitimle 480’e ; 11. Sınıfta 750’lere çıkarabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitici Eğitimi​

Nitelikli bir hızlı okuma eğitici eğitimi ile bulunduğunuz ilde, ilçede, okulda öğrencilerinize destek olabilir; kendinize yeni bir gelir aracı oluşturabilirsiniz. Eğitim sonrası hızlı okuma eğitici eğitimi sertifikanızla yayınlarımızdan ve hızlıokuyoruz.com online hızlı okuma programımızdan indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

Ara Sınıflara Yönelik Hızlı Okuma​

4. Sınıftan itibaren okuma becerisi gelişmiş herkes iki kur hızlı okuma eğitimi ile okuma hızı ve kavrama oranını en az iki kat artırabilir. 4. Sınıfta örneğin 120 kelime yerine 250; 5. Sınıfta 130 yerine 260; 6. Sınıfta 140 yerine 280 kelime ve daha fazlasını okuyabilirsiniz. 9. 10.11. 12. sınıflarda ve üniversitede hızlı okumaya başlayabilirsiniz. Okuduklarınızı daha iyi anlayabilirsiniz. Kazanmaya erkenden başlayın. Önyargılar oluşmadan, alışkanlık katılaşmadan, ergenlik sorunları başlamadan hızlı okuma becerisi kazanın.​

HAKE HIZLI OKUMA SİZİN İÇİN EN İYİSİNİ YAPMAYA SÖZ VERİYOR

Bize göre “Hızlı okuma, yalnızca hızlı okuma değildir. Hızlı okuma, bireylere ve topluma gelişmiş bir okuma kültürü kazandırma sanatıdır.”

1996 yılına uzanan geçmişimizle ve yayınlarımızla; yurt içi ve yurt dışına uzanan deneyimli, enerjik ve güler yüzlü ekibimiz, hızlıokuyoruz.com programımız eşliğinde yüzlerce öğrencimize yüz yüze ve ONLİNE, bire bir ve grup eğitimleri verdikEgzersizleri ve metinleri sizlere özel kişiselleştirdik.

 TC MEB ile birlikte TÜM TÜRKİYE’DE UYGULANACAK HIZLI OKUMA ÇERÇEVE PROGRAMI’NI HAZIRLADIK.

Hızlı okuma kavramının içeriğini zenginleştirdik, kapsamını genişlettik, faydasını artırdık.

Türkiye’de ilk kez sürdürülebilirlik ve daha fazla anlamaya odaklanan 2. Kur programını hazırladık ve sunduk. Sizin için en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Size ve Ailenize Uygun Eğitimler​

Kısa zamanda verimli çalışın. İster uzaktan, ister yüz yüze eğitimlerimize katılın.​

8.400₺

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

LGS, YKS, ALES, KPSS ve tüm sınavlar için, her seviyeye özel hızlı okuma ile başarm...

28.000₺

Öğrenci Gelişim ve Takip Programı

Yakında yeni eğitim programımız sizlerle. Şimdi detayları inceleyin....

8.400₺

DOKY Doğru Okuma ve Anlama

DOKY Doğru Okuma ve Anlama Eğitim ile ilkokul öğrencileri muhteşem okurlar oluyorlar....Hemen Arayın