TELEFON : 0212 543 23 66 - GSM : 0544 565 09 04

Nisanda HAKE’de bayram var, duydunuz mu?

Bayram, HAKE HIZLI OKUMA KURSU ile geliyor. Şimdi çocukların geleceğine bir destek sağlamanın ve onları hızlı okuma becerisi ile donatmanın tam zamanı. Her şey geçer ama eğitim geçmez. Eğitimin bütün sonuçları kalıcıdır. Hele okumak, okuma niteliğinde en ufak bir artış sağlamak, anlayarak hızlı okumak, okuduğunu aklında tutmak, gerektiği zaman geri çağırmak her şeyden önemlidir ve eğitimin temelini oluşturur.
Sizi çocuklarınıza bir iyilik yapmaya çağırıyoruz. Sevgili anne babalar, öğretmenler ve ülkemizin geleceğini düşünen herkes… Okumak bir çağın başlangıcıdır, okumak, doğru ve etkili olduğu zaman anlamlıdır. Çağın hızına yetişemeyen okumaktan ancak zarar görürsünüz, geri kalırsınız, mutsuz olursunuz.
Okuma becerilerinizi geliştirin, sınavlarda hızlı ve etkin davranın, netleriniz artsın, paragraf soruları gözünüzü korkutmasın, anlayarak hızlı okuma hayatınızı kolaylaştırsın izin verin…
Sizi, nisan ayı fırsatlarından faydalanmak için Bakırköy’de bulunan kursumuza HAKE HIZLI OKUMA KURS’na davet ediyoruz. Unutmayın, üşenmeyin, ertelemeyin. Vakit, nakittir!

About the Author

Leave a Reply

*